BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 9952099
*
nr 995 2099
Takarmatur
50/60-tal, höjd: 59 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 18:07:48
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/11 22:27:10
1
200 kr
15/11 14:38:20
2
200 kr
15/11 14:38:21
1
200 kr (Budbetjänt)
16/11 17:00:24
1
Vinnande bud
16/11 18:00:03
3
250 kr
16/11 18:00:03
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor takarmatur taklampa taklampor
-
5056 Plafond
Carl Fagerlund (1915-2011), Sverige. Orrefors. Gla..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:32
-
5356 Takarmatur
med prismor. Diameter: ca 40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55
-
5352 Takarmatur
Prismor. Höjd: 50 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:47
*
Takarmatur
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2099
Takarmatur
50/60-tal, höjd: 59 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/11 22:27:10 | 1 | 200 kr |
15/11 14:38:20 | 2 | 200 kr |
15/11 14:38:21 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
16/11 17:00:24 | 1 | Vinnande bud |
16/11 18:00:03 | 3 | 250 kr |
16/11 18:00:03 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor takarmatur taklampa taklampor
-
5056 Plafond
Carl Fagerlund (1915-2011), Sverige. Orrefors. Gla..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:32 -
5356 Takarmatur
med prismor. Diameter: ca 40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:55 -
5352 Takarmatur
Prismor. Höjd: 50 ca
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:47